Wil je een geweldig feestje op poten zetten ergens in Gelderland, maar blijkt de lijst van genodigden iets groter te zijn dan je had verwacht. Denk dan eens om bij ons in Ede een zaal voor je feest te huren. Het zal je waarschijnlijk verbazen dat de kost voor het organiseren van een kinderfeestje in een zaal nabij De Klomp best wel eens mee zou kunnen vallen, plus dat er bepaalde voordelen aan klein zaaltje huren zijn:
- Veelal is er een geluidsinstallatie in een zaal aanwezig en is er de mogelijkheid om een DJ uit Gelderland te vragen.
- Meer plaats en meestal een grotere keuken.
- Makkelijker op te ruimen en geen gesmos in je eigen woning.
- Je krijgt niet al jouw volk in je eigen woning in De Klomp over de vloer, dus minder kans op kosten door een onvoorziene omstandigheid.
- Meer parkeergelegenheid in Ede en geen overlast voor de buren in De Klomp, 6745.
klein zaaltje huren nabij De Klomp
Veel mensen denken niet aan het huren van een zaal omdat ze denken dat er alleen maar grote zalen in Nederland zijn. Niets is minder waar. Wij hebben al zalen vanaf vijftig personen, 100 mensen, 150 man, 250 personen tot 500 man ter beschikking. Als jij weet wat je moet hebben dan zorgen wij ervoor dat wij een klein zaaltje huren in Ede voor je vinden die aan jouw eisen te gemoed komt:
Als je eenmaal besloten hebt om je fuif in een gehuurde zaal te geven, stuur ons een email.
goedkoop zaaltje huren vergaderzaal De Klomp
Dus of je nou een zaal voor lente feest, een kinderfeest nodig hebt. Je kunt bij ons al vanaf honderd vijftig euro terecht in De Klomp. De overweging waard dus zou ik zo zeggen.
Wij beleggen dan een afspraak met je zodat je de zaal eerst kunt bezichtigen in Ede. Mocht je beslissen om met ons in zee te gaan dan leggen wij alles in een overeenkomst met je vast. Hierin leggen we de datum en andere overeenkomsten en besprekingen vast, zodat je niet voor onverwachte wendingen komt te staan.