Wil je een geweldig feestje organiseren ergens in Limburg, maar blijkt de gastenlijst iets groter te zijn dan je had verwacht. Overweeg dan eens om bij ons in Wellen een zaal voor je bruiloft te huren. Het zal je misschien verbazen dat de prijs voor het houden van een bruidzaal in een zaal nabij Wellen best wel eens mee zal vallen, plus dat er specifieke voordelen aan goedkoop zaal huren zijn:
- Veelal is er een muziekinstallatie in een zaal present en is er de mogelijkheid om een DJ uit Limburg in te huren.
- Meer plaats en meestal een grotere keuken.
- Makkelijker op te ruimen en geen troep in je eigen woning.
- Je krijgt niet al jouw volk in je eigen woning in Wellen over de vloer, dus minder risico op schade door een onvoorziene omstandigheid.
- Meer parkeergelegenheid in Wellen en geen overlast voor de buren in Wellen, 3830.
goedkoop zaal huren in de buurt van Wellen
Veel mensen denken niet aan het huren van een zaal omdat ze zeggen dat er alleen maar grote zalen in Belgiรซ zijn. Dat dacht je maar. Wij hebben al zalen vanaf 50 man, 100 man, 150 personen, 250 man tot 500 personen beschikbaar. Als jij weet wat je nodig hebt dan zorgen wij ervoor dat wij een goedkoop zaal huren in Wellen voor je vinden die aan jouw vraag voldoet:
Als je uiteindelijk een beslissing hebt genomen om je fuif in een gehuurde zaal te geven, neem dan eens contact met ons op.
klein ruimte huren verjaardag Wellen
Dus of je nou een zaal voor yoga, een bruiloft nodig hebt. Je kunt bij ons al vanaf 200 euro’s terecht in Wellen. De overweging waard dus zou ik zo zeggen.
Wij maken dan een afspraak met je zodat je de zaal eerst kunt bekijken in Wellen. Mocht je beslissen om met ons in zee te gaan dan leggen wij alles in een overeenkomst met je vast. Hierin leggen we de dag en andere overeenkomsten en voorwaarden vast, zodat je niet voor onverwachte wendingen komt te staan.